Menu Close

Parama 1,2 %

Mieli vaikučių tėveliai, seneliai ir kiti mūsų draugai bei rėmėjai,

Viską, ką turime tauriausio ir gražiausio – savo širdį, meilę, draugystę, pagarbą ir supratimą, skiriame vaikams. . . Tačiau tam, kad jie galėtų atskleisti savo talentus, galėtų patenkinti savo poreikius, atrasti ir išbandyti save skirtingose veiklose, jiems reikia dar daugiau. Jūsų ir mūsų paramos.

Todėl maloniai kviečiame ir šiais metais paremti mūsų įstaigos vaikučių ugdymą, skiriant 1,2 procentus pajamų mokesčio.

Iki 2022 m. prašymus pervesti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms partijoms FR0512 forma (toliau – prašymas) gali būti teikiamas:

Nuo 2022 m. bus priimami tik e. būdu pateikti prašymai, tuo tarpu popieriuje užpildyti prašymai, atsiųsti paštu ar įteikti tiesiogiai mokesčių administratoriui, nebus nagrinėjami.
Primename, kad pajamų mokesčio dalies skyrimas e. būdu – saugus ir paprastas būdas skirti dalį pajamų mokesčio paramai. Taip užtikrinama ir tai, kad pajamų mokesčio dalį asmuo skirs savanoriškai. Gyventojai, neturintys techninių priemonių (pvz., interneto prieigos, kompiuterio), galės pasinaudoti Viešais interneto prieigos taškais (toliau – VIPT), esančiais valstybinėse miestų bei rajonų bibliotekose ir, prisijungę prie EDS, pateikti prašymą. VIPT sąrašas parsisiuntimui čia.

Paramos gavėjas: Vilniaus darželis-mokykla “Vilija”

Juridinio asmens kodas: 190022976.

Nuoširdžiai dėkojame visiems prisidėjusiems prie darželio-mokyklos „Vilija” plėtros ir skyrus 1,2 procentus savo pajamų mokesčio.

Surinktos lėšos bus panaudotos grupių ir klasių edukacinei aplinkai turtinti.

 

Pagarbiai
Direktorė
Sofija Matarevič

Skip to content